System informatyczny dla kol lowieckich

Wiele polskich spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak także dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą dzielić się między sobą w relacji czy mamy do wykonywania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W wysokich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak także takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają moc czynników gastronomicznych na placu całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje obecne niepowtarzalna restauracja, czy te sieć restauracji.

Na obecnym okresie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienci. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z prace pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a oraz z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej albo na indywidualnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.